Kredyty

Pogotowie gotówkowe - szybka pożyczka

Pogotowie gotówkoweNagłe wydatki i brak gotówki - takie problemy często spadają na nas, skutecznie spędzając sen z powiek. Dla tych, którym zabrakło oszczędności i którzy nie mogą liczyć na wsparcie najbliższej rodziny, często jedyną szansą na wyjście z tarapatów jest pogotowie gotówkowe - szybka pożyczka.

Czy takie rozwiązanie jest bezpieczne? Czy każdy może skorzystać z takiego kredytu?

Więcej…

   

Pożyczki pod zastaw samochodu - jak działają?

Pożyczki pod zastaw samochoduPożyczki pod zastaw samochodu to najprostszy i najwygodniejszy sposób na uzyskanie pozabankowego kredytu na kwotę zaczynającą się od dwóch tysięcy złotych. To, ile można dostać, zależy właściwie wyłącznie od wartości zabezpieczenia.

Nie ma szczegółowego sprawdzania historii kredytowej, konieczności przedstawiania rozbudowanego zestawu dokumentów i długiego oczekiwania na decyzję. Wystarczy przyjechać autem, które może stanowić zastaw.

Więcej…

   

Bezpieczne pożyczanie - o czym pamiętać sięgając po pożyczkę chwilówkę przez internet?

Bezpieczne pożyczanieUbiegając się o pożyczkę przez internet zwykle największą obawę budzi bezpieczeństwo starania się o gotówkę bez kontaktu twarzą w twarz z przedstawicielem firmy pożyczkowej. Jednak pamiętając o kilku zasadach, można ze spokojem zdobyć dodatkowe finansowanie poprzez serwis internetowy.

Więcej…